پروژه Torun Center

پروژه تورون سنتر استانبول (Torun Center Istanbul) در قسمت اروپایی استانبول، محله شیشلی(مجیدیه کوی) توسط یکی از قدیمی‌ترین و قدرتمندترین هولدینگ‌های ساخت و ساز کشور ترکیه، توران یاپی (Torun Yapı) بنا شده است. این پروژه با امکانات رفاهی و مراکز تجاری توانسته نظر بسیاری از سرمایه گذاران را به خود جلب کند.

مجموعه زیبای توران به شکل 3 برج شیشه‌ای، که شامل 2 برج مسکونی و یک برج اداری و در کلاس A+ می‌باشد، طراحی گردیده. برج‌های مسکونی پروژه توران سنتر دارای 42 طبقه، در مساحت 69 هزار مترمربع و برج اداری آن دارای 36 طبقه و در مساحت 87 هزار مترمربع احداث شده‌اند. همچنین لازم به ذکر است که 2 طبقه برج اداری این پروژه دفاتر (office) باغچه‌دار می‌باشند.

در این پروژه مجموعا 353 واحد مسکونی وجود دارد که متراژ آن ها از 100 تا 425 مترمربع و به شکل واحدهای یک خوابه تا 4 خوابه پیاده‌سازی شده است. متراژ واحدهای اداری این پروژه از 350 متر مربع شروع می‌شود، که به دلیل موقعیت مکانی این پروژه در قلب تجارت استانبول، گزینه‌ای بسیار جذاب برای کسانی که بدنبال خرید واحد اداری هستند، می‌باشند. همچنین بزرگترین واحد اداری قابل تهیه در استانبول، با متراژ حدود 1700 متر مربع در پروژه توران سنتر واقع شده است. پروژه توران سنتر Torun Center به دلیل قرار گیری در منطقه شیشلی و در جوار یکی از مهم ترین خیابان‌های اصلی استانبول (بویوک دره) و نیز همجواری با شاهراه اصلی شهر، یعنی بزرگراه E5، دسترسی بی نظیری به تمام مناطق شهر را در اختیار شما می‌گذارد.

با توجه به دسترسی این شهرک به اتوبان‌ها و خطوط حمل و نقل عمومی و البته قرارگیری در شمال شهر می‌تواند گزینه مورد نظر برای دوستانی باشد که خواهان خرید ملک در شمال شهر اما با قیمت بسیار مناسب هستند، باشد.

این پروژه کامل و آماده تحویل بوده و می‌توانید با شرایط پرداخت اقساط یکساله و پرداخت نقدی خریداری کنید.

اطلاعات پروژه Torun Center:

امکانات رفاهی:

سالن میهمانی و همایش
محوطه بازی برای کودکان
باشگاه بدنسازی
استخر روباز و سرپوشیده
سونا
حمام ترکی
رستوران و کافه
آسانسور حمل ماشین و بار
سالن اختصاصی تلویزیون
سیستم گرمایش و سرمایش مرکزی
نگهبانی 24 ساعته
دوربین مدار بسته
سیستم اطفای حریق هوشمند

پروژه Torun Center

واحدها:

واحد یک خواب 97 متر
واحد یک خواب 116 متر
واحد دو خواب 144 متر
واحد دو خواب 233 متر
واحد سه خواب 242 متر
واحد سه خواب 246 متر
واحد چهار خواب 299 متر
واحد چهار خواب 407 متر

موقعیت پروژه:

50 متر تا مترو
2 دقیقه تا ایستگاه متروبوس
35 کیلومتر تا فرودگاه جدید
1 کیلومتر تا پل بوغاز
1 دقیقه تا اتوبان E5
3 کیلومتر تا میدان تکسیم

نزدیک‌ترین مرکز خرید:

500 کیلومتر تا مرکز خرید جواهیر استانبول
5 دقیقه تا مرکز خرید کانیون اوزدلیک زورلو سنتر استانبول

تیم پشتیبانی ما آماده ارائه مشاوره برای خرید واحدهای پروژه Torun Center می‌باشد.
با ما در تماس باشید.